Voľby do NR SR 2010

(Ne)aktuálne preferencie SaS

24. januára 2012, Ondrej Kvasnica 1 komentár »

Ilustračné fotoV tomto článku som evidoval vývoj volebných preferencií politickej strany Sloboda a Solidarita.
Čítajte viac…

Som otvorený kandidát

1. novembra 2010, Ondrej Kvasnica 1 komentár »

Otvorený kandidátAko kandidát na poslanca Mestského zastupiteľstva v Trenčíne uznávam nárok občanov na podrobné informácie o faktoroch, ktoré by mohli ovplyvňovať moje rozhodovanie ako politika vo funkcii. Vyznávam zásady transparentnosti a predchádzania možnému konfliktu medzi záujmom verejným a osobným. Chcem sa správať otvorene, čestne, objektívne, profesionálne, a preto som sa zapojil do projektu politikaopen. Moja stránka otvoreného kandidáta obsahuje podrobné informácie o mojich príjmových a majetkových pomeroch, a zaväzujem sa aj ako zvolený poslanec stránku pravidelne pravdivo a úplne aktualizovať, aby mali občania vždy presné, včasné a vyčerpávajúce informácie, na základe ktorých sa budú vedieť rozhodnúť o dôvere voči mojej osobe.

Slováci sa zlepšili v triedení odpadu

13. júna 2010, Ondrej Kvasnica Žiadne komentáre »

Separovaný zber politického odpadu
Vladimír Mečiar a celé HZDS opúšťajú parlamentné lavice, a naopak prichádza nová krv vďaka 12,14 % hlasov (307 287), ktoré získala Sloboda a Solidarita.
Čítajte viac…

Ako mi môžete pomôcť?

7. júna 2010, Ondrej Kvasnica Žiadne komentáre »

K mojej kandidatúre na poslanca NR SR dostávam hlavne pozitívne ohlasy. Mnohí sa mi čudujú, že sa angažujem v politike, keďže ju berú ako nejaké zlo, ale keď už do toho idem, tak mi držia palce. Avšak tým to väčšinou aj končí, pričom voľby nevyhrávajú tí, ktorým sa najviac držia palce, ale tí, čo dostanú najviac hlasov. Preto potrebujem vašu aktívnu podporu, aby bol výsledok dostatočný na postup do parlamentu.

Pomôcť môžete aj v prípade, ak viac preferujete inú stranu alebo kandidáta. Vo svojom okolí zrejme máte voličov s rôznymi politickými názormi, a ak im dáte do pozornosti moju kandidatúru, niekoho to môže zaujať a ja by som získal hlas.
Čítajte viac…

SMER, a.s. – sociálna demagógia

6. júna 2010, Ondrej Kvasnica Žiadne komentáre »

Predvolebný spot 2010