Trenčín

Fotoalbum

29. júna 2019, Ondrej Kvasnica Žiadne komentáre »

Čítajte viac…

Čo sa deje s trenčianskym hokejom?

16. júla 2011, Ondrej Kvasnica Žiadne komentáre »

Zimný štadión Trenčín

Ako Trenčan a hokejový fanúšik pri všetkých zápasoch podporujem v prvom rade Duklu, ale v spore s primátorom Richardom Rybníčkom o prevádzkovanie štadióna sa musím jednoznačne prikloniť na jeho stranu. Fakty preukazujú, že hokejový klub prevádzkuje štadión z pohľadu mesta neefektívne a je v záujme občanov, aby tento stav nepokračoval.
Čítajte viac…

Výsledky komunálnych volieb 2010

28. novembra 2010, Ondrej Kvasnica Žiadne komentáre »

Richard Rybníček
V Trenčíne nastali po komunálnych voľbách zásadné zmeny, ako na poste primátora, tak aj v mestskom zastupiteľstve. Voľby primátora s prehľadom pri takmer 6 násobnom počte hlasov vyhral Richard Rybníček, čím voliči dali jednoznačne najavo nespokojnosť s vedením mesta Branislavom Cellerom. V zastupiteľstve namiesto koalície SDKÚ-DS + KDH + HZDS bude mať väčšinu strana SMER-SD.
 
Čítajte viac…

Na kus reči s ministrom Jozefom Mihálom

17. novembra 2010, Ondrej Kvasnica Žiadne komentáre »

Podujatie pre chorobu ministra zrušené!

Pozvánka

Otvorený a komunikatívny Trenčín

16. novembra 2010, Ondrej Kvasnica 1 komentár »

Minority ReportAko kybernetik sa v rámci mojej profesie zaoberám predovšetkým informačnými systémami, komunikáciou, riadením, prenosom informácií. Svojim zákazníkom sa snažím zabezpečiť, aby získali vždy všetky potrebné informácie jednoducho, pokiaľ možno automaticky. Práve v tejto oblasti činnosti mesta Trenčín vnímam veľké nedostatky, ktoré pokladám za veľmi dôležité riešiť.
Čítajte viac…