Richard Rybníček

Čo sa deje s trenčianskym hokejom?

16. júla 2011, Ondrej Kvasnica Žiadne komentáre »

Zimný štadión Trenčín

Ako Trenčan a hokejový fanúšik pri všetkých zápasoch podporujem v prvom rade Duklu, ale v spore s primátorom Richardom Rybníčkom o prevádzkovanie štadióna sa musím jednoznačne prikloniť na jeho stranu. Fakty preukazujú, že hokejový klub prevádzkuje štadión z pohľadu mesta neefektívne a je v záujme občanov, aby tento stav nepokračoval.
Čítajte viac…

Výsledky komunálnych volieb 2010

28. novembra 2010, Ondrej Kvasnica Žiadne komentáre »

Richard Rybníček
V Trenčíne nastali po komunálnych voľbách zásadné zmeny, ako na poste primátora, tak aj v mestskom zastupiteľstve. Voľby primátora s prehľadom pri takmer 6 násobnom počte hlasov vyhral Richard Rybníček, čím voliči dali jednoznačne najavo nespokojnosť s vedením mesta Branislavom Cellerom. V zastupiteľstve namiesto koalície SDKÚ-DS + KDH + HZDS bude mať väčšinu strana SMER-SD.
 
Čítajte viac…

Volebný leták pre komunálne voľby 2010

12. novembra 2010, Ondrej Kvasnica 1 komentár »

Komunálne voľby 2010
Čítajte viac…

Sulíkovci zabojujú o Trenčín s Rybníčkom

20. októbra 2010, Ondrej Kvasnica Žiadne komentáre »

Richard RybníčekStrana Sloboda a solidarita (SaS) v Trenčíne pôjde do komunálnych volieb samostatne a na post primátora podporí Richarda Rybníčka. Na poslanecké posty postavia 19 kandidátov.

„Rozhodnutie nevstúpiť do koalície so stranami, ktoré sú zodpovedné za terajší chod mesta, strana SaS vyhodnotila ako jediné akceptovateľné pre svojich voličov a sympatizantov, u ktorých prevláda pocit nespokojnosti so súčasným vedením mesta a želajú si zmenu,“ uviedla Kaščáková.
Čítajte viac…