Voľby do NR SR 2010

Budúce generácie volia SaS
 
Volám sa Ondrej Kvasnica a pochádzam z Trenčína. Profesijne som kybernetik, ekonóm a pedagóg. V súčasnosti pôsobím na Ústave inžinierskej pedagogiky a humanitných vied MTF STU v Trnave ako doktorand, a zároveň som konateľom firmy OKweb s.r.o. so zameraním na informačné technológie pre administratívu.

Na rozdiel od mnohých občanov som politiku nikdy nevnímal ako absolútne zlo, ktorému je nutné sa vyhýbať a najlepšie sa o to nijako nezaujímať. Politika ovplyvňuje naše životy, preto som vždy pokladal za prirodzené využiť možnosť ovplyvňovať politiku, a aspoň vo voľbách svojim výberom eliminovať politikov, čo by to obávané zlo mohli spôsobovať.

Za posledné roky sa však situácia na Slovensku prudko zhoršila, a to nielen kvôli kríze, na ktorú sa mnohí stále vyhovárajú, ale predovšetkým kvôli politike súčasnej vlády. Pokladám za veľmi dôležité nadviazať na úspešné reformy v predchádzajúcich obdobiach a navrátiť Slovensko k prosperite. Jeden človek sám toho v politike veľa nezmôže, preto oceňujem, že vznikla nová strana Sloboda a Solidarita, ktorá si zakladá predovšetkým na čestnosti a odbornosti.

Toto sú dôvody, prečo som sa rozhodol osobne angažovať v politike a kandidovať za SaS na poslanca NR SR. Chcem pomôcť strane, s ktorej zásadami a cieľmi sa plne stotožňujem, aby mala čo najlepšiu pozíciu pri ich presadzovaní, prípadne osobne hájiť záujmy občanov, ak od nich dostanem poslanecký mandát. Aj 136. miesto je zvoliteľné, využite svoj preferenčný hlas a zakrúžkujte ma na kandidátke SaS.

Ondrej Kvasnica

Ako kandidát na poslanca NR SR uznávam nárok občanov na podrobné informácie o faktoroch, ktoré by mohli ovplyvňovať moje rozhodovanie ako politika vo funkcii:

Otvorený kandidát

Politika podľa mňa:

Verejný funkcionár je povinný pri výkone svojej funkcie presadzovať a chrániť verejný záujem. Pri výkone svojej funkcie verejný funkcionár nesmie uprednostniť osobný záujem pred verejným záujmom.

Ako mi pomôcť:

Voľby nevyhrávajú tí, ktorým sa najviac držia palce, ale tí, čo dostanú najviac hlasov. Preto potrebujem vašu aktívnu podporu, aby bol výsledok dostatočný na postup do parlamentu.

 
 

Odvodový bonus

Odvodový bonus predstavuje úplnú a zásadnú zmenu spôsobu výmeny peňazí medzi občanmi a štátom. Nahrádza dnešný systém platenia odvodov, vyplácania dôchodkov aj sociálnych dávok:

Prečo dať hlas SaS…

O poslanecké miesta sa uchádza 18 strán, z toho šest parlamentných, no existuje päť dôvodov, prečo by ste mali voliť práve stranu Sloboda a Solidarita.

 
Volebný program strany Sloboda a Solidarity
  1. luborko píše:

    pan Kvasnica, som rad, ze je tu aspon dakto z trencina. Kruzkovat chcem Galka, Forta, Poliacika a posledny kruzok som nevedel dat komu. Tak ho dam Vam.

  2. Ondrej Kvasnica píše:

    Ďakujem veľmi pekne za dôveru! Dúfam, že ma rovnako podporia mnohí ďalší voliči, aby som mal dostatočne veľa krúžkov a mohol Vás potom zastupovať v parlamente.

  3. steve píše:

    Držím vám palce a hlavne SaS.

Pridaj komentár