Voľby zo zahraničia

8. apríla 2010, Ondrej Kvasnica Pridaj komentár »

volímzozahraničia.sk a nie je mi to jedno!Právo voliť do Národnej rady Slovenskej republiky má každý občan Slovenskej republiky, ktorý najneskôr v deň volieb dovŕšil 18 rokov veku. Toto právo je možné využiť na Slovensku osobne vo volebnej miestnosti, ale aj zo zahraničia poštou.

Ak sa do 12. júna 2010 zdržujete v zahraničí, či zatiaľ krátko alebo dlhodobo, či sa plánujete na Slovensko ešte vrátiť, alebo ste sa trvale odsťahovali, využite túto možnosť a pomôžte zastaviť úpadok a rozkrádanie Slovenska. Dajte svojej rodine a priateľom šancu na lepší život na Slovensku. Ak mi venujete svoj hlas, zakrúžkujete č. 136 na kandidátke SaS, a podarí sa mi stať poslancom, bude mi cťou Vás zastupovať v parlamente a pracovať na reformách, ktoré pozdvihnú krajinu, a možno sa budete chcieť aj Vy rýchlejšie vrátiť.

Žiadosť o voľbu poštou musí byť na Slovensko doručená najneskôr 23.04.2010, podrobný postup a všetky potrebné tlačivá nájdete na www.volimzozahranicia.sk.

Prosím, informujte o možnosti voľby zo zahraničia poštou všetkých svojich známych so slovenským občianstvom, ktorí tam žijú, aby sme neprišli zbytočne o žiadny hlas a oni o šancu ovplyvniť budúcnosť Slovenska.

Pridaj komentár