Sulíkovci zabojujú o Trenčín s Rybníčkom

20. októbra 2010, Ondrej Kvasnica Pridaj komentár »

Richard RybníčekStrana Sloboda a solidarita (SaS) v Trenčíne pôjde do komunálnych volieb samostatne a na post primátora podporí Richarda Rybníčka. Na poslanecké posty postavia 19 kandidátov.

„Rozhodnutie nevstúpiť do koalície so stranami, ktoré sú zodpovedné za terajší chod mesta, strana SaS vyhodnotila ako jediné akceptovateľné pre svojich voličov a sympatizantov, u ktorých prevláda pocit nespokojnosti so súčasným vedením mesta a želajú si zmenu,“ uviedla Kaščáková.

Predstavy strany SaS o vedení mesta Trenčín sú podľa nej do budúcnosti postavené na princípoch otvorenosti samosprávy občanom, zodpovedného hospodárenia s verejnými financiami, odstránení rizika korupcie a vytváraní lákavých príležitostí pre podnikanie, život a voľný čas.

„Tieto princípy budeme presadzovať vo svojom volebnom programe nazvanom Nové osobnosti – nové myslenie – nový Trenčín, ktorý v krátkom čase zverejníme na svojej pripravovanej webovej stránke,“ dodala s tým, že po dôslednom zvážení prezentovaných kandidátov na post primátora sa rozhodli svojim voličom a sympatizantom odporučiť, aby volili nezávislého kandidáta Richarda Rybníčka.

Zdroj: TASR, PLUSKA.sk

Pridaj komentár