Prečo by ste mali dať hlas práve SaS…

3. mája 2010, Ondrej Kvasnica Pridaj komentár »

Budúce generácie volia SaS O poslanecké miesta sa uchádza 18 strán, z toho šest parlamentných, no existuje päť dôvodov, prečo by ste mali voliť práve stranu Sloboda a Solidarita.

SaS vznikla na „zelenej lúke“

Pozrite sa, ako vznikli ostatné strany. SMER vznikol z SDĽ, SDKÚ vznikla z SDK a SDK z piatich iných strán, HZDS vzniklo z VPN, Most z SMK a podobne. SaS je po dlhom čase prvou stranou, ktorá vznikla na „zelenej lúke“. Konečne skutočne nová strana.

V SaS sú skutočne nové tváre

Vyše 94 percent členov SaS nebolo ešte nikdy v žiadnej strane. V SaS nenájdete žiadnych politikov, ktorí mali byť dávno na dôchodku. SaS je doslova stranou nových tvárí. Navyše, povesť a odbornosť sú kľúčové pri prijímaní nových členov.

V SaS sú odborníci

Návrhy, ktoré predkladáme, vypracovali naši experti. Tak ako sa so zápalom slepého čreva zveríte len doktorovi, je dobré zveriť riadenie celého štátu ľuďom, ktorí majú príslušné vzdelanie. Preto máme spomedzi všetkých strán najvyšší počet vysokoškolsky vzdelaných členov. Jednoducho od nich čakáme odbornosť, aby sme mohli predkladať fungujúce riešenia.

SaS je bez komunistov a eštebákov

Meno má človek iba jedno. Preto je pre SaS povesť jej členov mimoriadne dôležitá. Komunisti sú vylúčení takisto ako eštebáci. A keďže väčšina bývalých komunistov sa presunula do strany SMER, vylúčili sme SMER z povolebnej spolupráce.

Váš hlas pre SaS neprepadne

SaS je najsilnejšou mimoparlamentnou stranou a v prieskumoch verejnej mienky dlhodobo nad päťpercentnou hranicou. SaS na rozdiel od iných strán rástla postupne, takmer od nuly pred vyše rokom až po súčasné slušné hodnoty. Voľte preto novú politickú kultúru, odbornosť a otvorenosť bez obáv z prepadnutia svojho hlasu.

Pridaj komentár