Ako mi môžete pomôcť?

7. júna 2010, Ondrej Kvasnica Pridaj komentár »

K mojej kandidatúre na poslanca NR SR dostávam hlavne pozitívne ohlasy. Mnohí sa mi čudujú, že sa angažujem v politike, keďže ju berú ako nejaké zlo, ale keď už do toho idem, tak mi držia palce. Avšak tým to väčšinou aj končí, pričom voľby nevyhrávajú tí, ktorým sa najviac držia palce, ale tí, čo dostanú najviac hlasov. Preto potrebujem vašu aktívnu podporu, aby bol výsledok dostatočný na postup do parlamentu.

Pomôcť môžete aj v prípade, ak viac preferujete inú stranu alebo kandidáta. Vo svojom okolí zrejme máte voličov s rôznymi politickými názormi, a ak im dáte do pozornosti moju kandidatúru, niekoho to môže zaujať a ja by som získal hlas.

Mnohí ľudia sa bránia vyjadriť svoju politickú podporu, prípadne sa o politike vôbec baviť. Buď to berú ako svoju súkromnú záležitosť, ktorú nechcú verejne prezentovať, alebo naopak neradi sa miešajú do rozhodovania iných, nech si vyberú sami. Avšak správny výber je možné urobiť iba na základe kompletných informácií o stranách a kandidátoch, preto pokladám za nielen vhodné, ale priam dôležité ich šíriť.

Vo voľbách

Toto je hlavné, priamo to ovplyvňuje výsledok:

12. júna 2010 sa zúčastnite volieb, na kandidátke SaS (Sloboda a Solidarita) zakrúžkujte 136. Ondrej Kvasnica a v obálke ju vhoďte do urny.

Ak pôjdete voliť spolu s rodinnými príslušníkmi alebo priateľmi, odporučte im postupovať rovnako.

Pred voľbami

Do volieb využite všetky možné spôsoby na informovanie ľudí vo vašom okolí o mojej kandidatúre a odporúčajte im, aby mi dali svoj hlas. Možno ani nebude treba veľmi presviedčať inak rozhodnutých. Stačí správne nasmerovať váhavých, prípadne tým, čo chcú voliť SaS, poradiť, koho zakrúžkovať. K osobného kontaktu ďalej ponúkam nástroje na efektívne hromadné informovanie elektronickou cestou.

Na internete

Internet poskytuje široký priestor na informovanie a propagáciu. Všade tam, kde môžete niečo zverejniť, sa naskytuje príležitosť publikovať zmienku o mojej kandidatúre, prípadne aj odkaz na moju stránku s ďalšími informáciami. Ide napríklad o osobné profily na rôznych portáloch, diskusné fóra, statusy sociálnych služieb a komunikátorov, blogy, a podobne. Na konci každého môjho článku sa nachádza lišta Zdieľajte v ikonkami vybraných internetových služieb (vybrali.sme.sk, del.icio.us, facebook, …), ktoré vám proces zdieľania uľahčia.

Na facebooku

Facebook sám obsahuje hneď niekoľko nástrojov, ktoré môžete využiť na moju propagáciu:

Ku každému odkazu, odporúčaniu, či pozvánke je vhodné doplniť aj nejaký svoj vlastný text, posolstvo, ktoré to urobí osobným a dá tomu pridanú hodnotu.

Na vlastnom webe

Ak máte vlastný web, môžete ma podporiť propagáciou prostredníctvom banneru. K dispozícii je môj vlastný banner s fotkou a menom, ktorý odkazuje na moju webstránku, alebo neosobný banner strany Sloboda a Solidarita. Na použitie stačí skopírovať príslušný kód.

Kód:

Banner má rozmery 275 x 275 px, ak by ste mali záujem o iný rozmer, alebo akýkoľvek problém s implementáciou na web, tak ma kontaktujte.

Finančným darom

Rád prijmem finančné dary na podporu predvolebnej kampane. Prípadní darcovia budú spolu s výškou sumy a spôsobom použitia zverejnení na mojej internetovej stránke. Dary môžete poukazovať na účet číslo 520700-4200000927/8360, alebo prostredníctvom kreditnej karty niektorej z nasledovných značiek použitím platobného terminálu:

VISA MasterCard Diners Club International AMERICAN EXPRESS JCB VISA ELECTRON

Čiastka:

MY AKCEPTUJEME moneybookersSlužbu zabezpečuje spoločnosť Moneybookers Ltd., so sídlom: Welken House, 10-11 Charterhouse Square, London, EC1M 6EH, United Kingdom, autorizovaná a regulovaná Úradom pre finančné služby Veľkej Británie (Financial Services Authority of the United Kingdom).

Pridaj komentár